התקשרו עכשיו
 
072-2645001
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
רומנו מכירות פומביות בע"מ
 
 
רומנו בית מכירות בולים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
רומנו - בית מכירות בולים נוסד בשנת 1994 על-ידי משה ומירה רומנו וזכה למיקום מנצח: דיזנגוף סנטר שבלב תל-אביב. עם השנים העסק צמח והתפתח, עד שמחנות בולים לאספנים מקומיים הפך למרכז מכירות פומביות של פריטים בולאיים, פריטים נומיסמטיים ויודאיקה. כיום בית המכירות משרת אספנים ומוכרים מרחבי הגלובוס, משווק אביזרים משלימים לאספנים של חברת LINDNER העולמית (בלעדי בישראל), ומשמש כסוכן מקומי של PMG&NGC לדירוג שטרות ומטבעות.
 
 

סיפור הצלחה משפחתי

 
משה רומנו היה אספן מאז ומתמיד, שהצליח להפוך לקריירה את תשוקתו לאספנות. החנות שהקים לפני יותר מ-25 שנה, הייתה מהרגע הראשון מקור לגאוות המשפחה, שניהלה אותה יחדיו. מירה, אשתו של משה, לקחה חלק בלתי נפרד מפעילות העסק ותרמה רבות לצמיחתו. בתם שרון הצטרפה בשנת 2001, במטרה לסייע בהרחבת הפעילות ולהגיע במיוחד לאספנים שקדנים מחו"ל. מאמצי המשפחה היו להצלחה, ובית המכירות מארץ הקודש צבר עוד ועוד מוניטין גם מעבר לים.
 

קל מתמיד לרכוש ולמכור פריטי אספנות

 
בית המכירות פעיל אונליין ומאפשר לבצע קנייה ומכירה באופן אינטרקטיבי, מה שמסיר מחסומים רבים עבור לקוחות מחו"ל. בין שאתם קונים, מוכרים או שולחים, ברומנו תיהנו משירות אמין ומקצועי, שמותאם לימינו אנו ומתבסס על שנים של ניסיון בתחום המכירות הפומביות והאספנות.
 
 
משפחת רומנו תשמח לעמוד לרשותכם: 072-2645001.